Sraz 9:20 na vlakovém nádrsží.
Vlakem 9:27 do Jakubčovice nad Odrou.
Z Jakubčovic přes chatovou osadu směrem na Heřmanice, odtut do Vítovky, kde je zamluveno tradiční občerstvení (Hodpůska na Konci světa).
Po občerstvení pokračování do Oder - celková